Glasvezel

Er is gestart met de campagne voor glasvezel in de gemeente Koggenland. Als voldoende inwoners en bedrijven in Koggenland een glasvezelabonnement afsluiten dan krijgen alle bewoners en bedrijven kosteloos een glasvezelaansluiting. Dat betekent dat iedereen voortaan super snel kan internetten met een minimale snelheid van 500 Mbps, haarscherp televisie kan kijken in HD kwaliteit en voordelig kan bellen.
Trined heeft een aantrekkelijke actie opgezet! Als u zich aanmeldt als klant, kunt u kiezen voor tennisvereniging de Berk als ‘goed doel’. Voor elke nieuwe klant ontvangt onze vereniging 10 euro en als het aantal aanmeldingen de 50 te boven gaat, wordt de 10 euro zelfs 20 euro (ook voor die eerste 50 aanmeldingen). Dit ten goede van onze clubkas. Ons verzoek moge duidelijk zijn. Als u meedoet om glasvezel in Koggenland te realiseren, kies dan voor Trined als uw provider en vervolgens voor tennisvereniging de Berk als profiterende vereniging.